Теплові насоси

Теплові насоси для басейнів – надійне обладнання для обігріву води у басейні. Купити тепловий насос для басейну у Харкові

При облаштуванні басейнів важливо використовувати якісне та надійне обладнання для обігріву води у басейні. Найбільш ефективним способом обігріву води у басейні є тепловий насос для басейну.

Компанія «Албіон Гроуп» пропонує купити тепловий насос для басейну в Харкові таких моделей:

  • тепловий насос для басейну XHP;
  • тепловий насос для басейну THP.

Дані теплові насоси для басейнів дозволяють ефективно обігрівати воду в басейні і при цьому витрачати на обігрів менше електроенергії. Принцип роботи теплового насоса для басейнів полягає у абсорбції тепла з навколишнього середовища та передачі його воді в басейні за допомогою титанового теплообмінника.

Таким чином, Ви можете насолоджуватися теплою водою та комфортним відпочинком у власному басейні більш тривалий період у році.

Теплові насоси для басейнів у Харкові можна встановлювати для басейнів, а також гідромасажних ванн з об’ємом води від 15 до 90 м3. Також теплові насоси для басейнів Brilix мають захисне покриття, що дозволяє застосовувати тепловий насос для басейнів, у яких використовується солона вода.

Компанія «Албіон Гроуп» пропонує купити тепловий насос для басейну в Харкові, який має низку беззаперечних переваг:

  • мінімальні витрати на обігрів води у басейні;
  • екологічно чистий спосіб обігріву води;
  • безшумність системи;
  • простота підключення та обслуговування;
  • надійність та довговічність системи обігріву.

Слід також зазначити, що теплові насоси для басейнів можна використовувати і в жарку погоду, що дозволяє охолоджувати воду в басейні для комфортного проведення часу.

При тривалому терміні експлуатації устаткування для обігріву води в басейні, пропонуємо оснастити тепловий насос для басейнів спеціальним накриттям – дахом для теплового насоса, який захистить його від негоди та негативного впливу навколишнього середовища.

Купити тепловий насос для басейну в Харкові, а також дізнатися додаткову інформацію про обладнання для обігріву води в басейні, Ви можете, звернувшись до наших менеджерів у представництво «Албіон Гроуп» у Харкові.