Обладнання для басейнів

Обладнання для очищення води у басейні від «Албіон Гроуп». Купити обладнання для басейнів у Харкові для бездоганної чистоти Вашого басейну

Для того щоб Ваш басейн зберігав презентабельний вигляд протягом багатьох років, а плавання в ньому було комфортним та безпечним, компанія «Албіон Гроуп» пропонує купити якісне обладнання для басейнів у Харкові.

Обладнання для басейнів допоможе Вам значно знизити кількість хімічних речовин, необхідних для чищення басейну. Купити обладнання для басейнів у Харкові – означає забезпечити власний комфорт та створити ідеальні умови для повноцінного відпочинку.

Компанія «Албіон Гроуп» пропонує спеціальне обладнання для басейнів від відомих світових виробників:

  • Фільтрація для басейну BRILIX – основний пристрій для очищення води у басейні. Перевагами пісочного фільтра для басейну є висока якість очищення води та простота використання.
  • Автоматичні пилососи GALAXY, ZODIAC – роботи-пилососи, які призначені для очищення стінок і дна басейну.
  • Напівавтоматичний пилосос BARACUDA – це ручний пилосос, який допоможе Вам очистити басейн та зберегти воду в хорошому стані на більш тривалий час.
  • Іонізатори для басейну BLUE MINI – ефективне обладнання для очищення води в басейні, призначене для дезінфекції води методом іонізації.
  • UV лампа для басейну BRILIX – пристрій, який застосовується з метою знезараження води у стаціонарних та гідромасажних басейнах.
  • Станції дозування для басейнів ASEKO – це автоматичні системи, які контролюють та підтримують чистоту води у басейні, регулюють величину рН та концентрацію дезінфікуючих речовин.

Необхідно пам’ятати, що встановлювати додаткове обладнання для басейну, як і сам басейн, повинні професіонали. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам у виборі та встановленні обладнання для очищення води у басейні.

У нас Ви можете купити обладнання для басейнів у Харкові та повний комплекс засобів для очищення води та підтримки басейну в ідеальному стані.

Якщо Вас зацікавило обладнання для очищення води у басейні, і Ви вирішили купити обладнання для басейнів у Харкові, тоді звертайтесь у представництво компанії «Албіон Гроуп». Менеджери нашої компанії завжди готові надати Вам всю необхідну інформацію.