Павільйони для басейнів

Розсувні павільйони для басейнів IDEALCOVER за 24 години. Купити накриття для басейну в Харкові європейської якості

Ви хочете експлуатувати басейн більш тривалий час у році, а також насолоджуватися купанням у будь-яку погоду? Компанія «Албіон Гроуп» пропонує розсувні павільйони для басейнів торгової марки Idealcover та накриття для басейну у Харкові, які стануть кращим захистом для Вашого басейну.

Наша компанія надає Вам широкий вибір у модельному ряді розсувних павільйонів для басейнів різних видів і типів, а також павільйони нестандартної форми:

  • Klasik з модифікаціями Klasik Excellence, No-Line і Klasik Smart;
  • Casablanca і Casablanca Infinity;
  • Monaco і Monaco Future;
  • Dallas;
  • Klasik SPA;
  • Dallas SPA.

Павільйони для басейнів Klasik є найбільш популярною та доступною моделлю серед споживачів. Накриття для басейну цієї серії дуже міцне та стійке до будь-яких погодних умов.

Павільйони для басейнів Klasik Excellence – це розкішний дизайн та витривала конструкція. Особливістю даного павільйону є напрямні низькі рейки «ELEGANCE».

Відмінність, якою володіють розсувні павільйони Klasik No-Line – це пересування секцій павільйону без напрямних рейок. Накриття для басейну Klasik Smart має менше профілів, ще більш легку установку та непомітний низький зовнішній вигляд.

Павільйони для басейнів серії Casablanca – нестандартне накриття для басейну, перевагою якого є його висока конструкція. Завдяки розмірам конструкції, Ви зможете вільно переміщатися у повний зріст та максимально ефективно використовувати внутрішній простір павільйону.

Накриття для басейну Casablanca Infinity – найнижчі павільйони для басейнів серед модельного ряду Idealcover.

Павільйони для басейнів серії Dallas – це мінімальна висота та максимум комфорту. Конструкція даного павільйону універсальна та може бути виготовлена як низького, так і високого типу.

Накриття для басейну серії Monaco і Monaco Future – розсувні павільйони для басейнів європейської якості, які характеризуються неординарним дизайном та функціональною конструкцією. Перевагою даних павільйонів є відсутність необхідності вручну очищати дах взимку від снігу.

Компанія «Албіон Гроуп» також пропонує вибір павільйонів для гідромасажних басейнів: Klasik spa та Dallas spa. Оптимальним варіантом для Вас стане розсувний павільйон для басейну Dallas spa, так як він є найбільш практичним і функціональним видом накриття для спа басейнів. Основною відмінністю павільйону для спа Klasik spa є можливість дистанційного керування.

Ви також маєте можливість купити розсувні павільйони для басейнів у Харкові нестандартної форми та навіси для автомобілів CAR COVER.
Компанія «Албіон Гроуп» пропонує послугу «Павільйони для басейнів IDEALCOVER за 24 години». Замовте накриття для басейну у Харкові стандартної форми сьогодні, і вже завтра павільйон буде у Вас.

Отримати більш детальну інформацію про продукцію нашої компанії, а також купити розсувні павільйони для басейнів та накриття для басейну у Харкові, Ви можете, звернувшись до наших менеджерів у представництво «Албіон Гроуп» у Харкові.