Очисні споруди

Автономна каналізація Bio-CWT – очисні споруди каналізації для очищення стічних вод. Купити септик у Харкові від компанії «Албіон Гроуп»

Біологічне очищення стічних вод є одним із найбільш ефективних способів очищення побутових стоків. Компанія «Албіон Гроуп» пропонує надійні очисні споруди каналізації у Харкові, такі як:

  • автономна каналізація Bio-CWT;
  • септик;
  • жировловлювачі;
  • нафтовідділювачі.

Автономна каналізація у Харкові – це відмінна альтернатива для очищення стічних вод в умовах відсутності можливості підключення до централізованої каналізації.

Очищення стічних вод за допомогою технології Bio-CWT від «Албіон Гроуп» заснована на біологічному методі очищення господарсько-побутових стоків, що дозволяє досягти максимального ступеня ефективності (98%).

Автономна каналізація Bio-CWT забезпечує повний цикл біологічної очистки стічних вод, що робить можливим повторне використання води після очищення в технічних цілях.

Для облаштування каналізації приватного або заміського будинку, котеджу та інших об’єктів, компанія «Албіон Гроуп» пропонує купити септик у Харкові, а також локальні очисні споруди, такі як нафтовідділювачі та жировловлювачі.

Дані очисні споруди каналізації, зокрема, септик у Харкові, можуть бути використані як автономно, так і в комплексі системи очищення стічних вод Bio-CWT.

Висока ефективність системи очищення стічних вод, у якій задіяні локальні очисні споруди, такі як септик, можлива при будь-яких погодних умовах, що дозволяє використовувати очисні споруди каналізації від «Албіон Гроуп» у різних кліматичних зонах.

Автономна каналізація Bio-CWT, а також локальні очисні споруди каналізації у Харкові від компанії «Албіон Гроуп», характеризуються міцністю та герметичністю. Крім цього, системи очищення стічних вод Bio-CWT надійні та довговічні в експлуатації, а також прості та зручні в обслуговуванні.

Купити септик у Харкові та очисні споруди каналізації, такі як автономна каналізація від компанії «Албіон Гроуп», можна, звернувшись до наших менеджерів у представництво «Албіон Гроуп».