«Албіон Гроуп» на міжнародній виставці «Аква-Терм 2016»

Продукція «Албіон Гроуп» на виставці «Аква-Терм 2016»

2Компанія «Албіон Гроуп» є постійним учасником однієї із найбільших міжнародних виставок у галузі інженерного устаткування «Аква-Терм 2016».

Вісімнадцята за рахунком, масштабна виставка у Києві презентувала кращі досягнення у сфері опалення, водопостачання, вентиляції, кондиціонування, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів. Такий важливий захід зібрав провідних виробників та постачальників в цій галузі для обміну досвідом та презентації своєї унікальної продукції.

Компанія «Албіон Гроуп» представила публіці власні розробки, новинки продукції у галузі будівництва басейнів і павільйонів для них, обладнання та аксесуарів для басейнів, а також систем біологічної очистки стічних вод.

1Презентація басейнів класу VIP під назвою «Albion Luxury pools» перевершила всі очікування присутніх. Басейни «Albion Luxury pools» зацікавили найвимогливіших клієнтів розкішним дизайном та європейською якістю. Перевагами цих ексклюзивних басейнів є не тільки якісний матеріал конструкції з UV захистом, посилені кріплення та утеплення стінок, але і те, що ці басейни сконструйовані з урахуванням кращих дизайнерських задумів.

Компанія «Албіон Гроуп» з успіхом презентувала своє унікальне обладнання. Системи біологічного очищення стічних вод Bio-CWT та автоматична станція дозування Aseko привернули увагу великої кількості відвідувачів. На сьогоднішній день така продукція дуже актуальна, тому що є економічною та екологічно безпечною.

Не залишилася без уваги і інша продукція «Албіон Гроуп». Великий інтерес у присутніх на виставці викликала новинка серед павільйонів – Mia (Skytrium). Цей павільйон для веранд і терас відповідає всім вимогам сучасності, завдяки своїм технічним властивостям та стильному зовнішньому вигляду.

Високоякісне ролетне накриття для басейнів, переливні бортові решітки із натурального каменю «Marmarini Stone», кам’яні килими стали об’єктом уваги багатьох. Такі доповнення до басейну від «Албіон Гроуп» мають високу якість та оригінальний дизайн.

Масштабність даного заходу дозволила компанії «Албіон Гроуп» ознайомити присутніх із великим асортиментом продукції та підтвердити свою репутацію та лідерство на ринку.

Comments are closed.