Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2014»

З 4 по 7 листопада у Міжнародному виставковому центрі пройшов XII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2014». Традиційно у рамках форуму відбулася спеціалізована виставка і ряд конференцій та семінарів.

Тематика форуму: водопідготовка, водопостачання та водовідведення, очищення стічних вод та обладнання, інженерні мережі, геоінформаційні системи та автоматизовані системи управління водним господарством, охорона водних ресурсів, питна та вода у пляшках.

Учасники виставки змогли познайомитися із новітніми технологіями та обладнанням водної галузі.

Чимало розробок було представлено у сфері водопідготовки, очищення води та стоків. Новинки в області водопідготовки та очищення стічних вод на цей раз представили безсумнівні лідери галузі, серед яких і компанія «Албіон Гроуп».

Провідна компанія «Албіон Гроуп» поділилася своїм методом очищення стічних вод за допомогою автономних систем каналізації Bio-CWT. Сучасна очистка стоків повинна проводитися безпечним способом, тому в основі технології Bio-CWT закладений біологічний спосіб очищення.

Велике розмаїття представленої продукції на виставці, дало можливість правильно оцінити стан ринку та його розвиток, отримати інформацію про новітні технології в області водопідготовки, а також це можливість знайти нових клієнтів та партнерів.

Comments are closed.