Компанія «Албіон Гроуп» на виставці «COMFORT HOUSE – 2014»

comfort-house-2014-01Минулого тижня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» стартувала масштабна виставка COMFORT HOUSE 2014, яка цього року проходила паралельно із взаємодоповнюючими виставками «Будівництво та архітектура» і «Дерев’яний дім».

COMFORT HOUSE презентувала кращі технології екобудівництва, системи автоматизації та управління, а також готові інтер’єрні рішення.

Виставка «Будівництво та архітектура» представила нові тенденції у сфері архітектурного планування та капітального будівництва.

На виставці «Дерев’яний дім» були представлені найкращі виробники дерев’яних будинків та елементів інтер’єру із дерева. Також були представлені печі та каміни.

comfort-house-2014-02Масштабність виставки дозволила одночасно та максимально охопити усі аспекти розвитку будівельної галузі. У рамках виставки пройшли тематичні семінари, конференції, а також форуми із найактуальніших питань у галузі будівництва.

Серед учасників виставки, свої досягнення показала і компанія «Албіон Гроуп». На виставці були представлені макет басейну, павільйону, а також система біологічної очистки стічних вод Bio-CWT.

Насичена програма COMFORT HOUSE 2014 стала корисною для фахівців із кожного напряму та дозволила поглиблено вивчити актуальні питання будівництва та експлуатації будинків згідно новим екологічним та технологічним стандартам.

Comments are closed.