Біопроцесор і біоканалізація – найкраща технологія очищення стічних вод. Ефективна біоочистка господарсько-побутових стоків

bioprocessor-01Вода вважається найціннішим природним ресурсом на Землі. Тому при використанні води, ми повинні пам’ятати і розуміти, що запас прісної води на Землі не є нескінченним і повністю залежить від нас самих.

У наш час вкрай важливо встановлювати такі системи очищення стічних вод, які будуть не тільки ефективними, але і екологічно чистими.

Біоочистка – це найкраща можливість для вирішення проблеми очищення побутових стоків, а також збереження чистоти навколишнього середовища. До того ж, біологічний метод очищення стічних вод здійснюється за допомогою мікроорганізмів, що робить процес не тільки абсолютно екологічним, але високопродуктивним, та максимально наближеним до природного процесу.

Більше того, біоочистка господарсько-побутових стоків є найбільш ефективною (ступінь очищення 98%), що забезпечує можливість використовувати очищену воду для поливу, скидати у водойми, на рельєф та у ґрунтовий дренаж, а в деяких випадках навіть повертати на вторинне використання.

Біологічний метод очищення господарсько-побутових стоків реалізується в автономних локальних та комплексних системах для обслуговування приватних будинків, котеджів, готелів і ресторанів, різного типу підприємств.

Біопроцесор – це система очисних споруд, яка являє собою альтернативу каналізаційних очисних споруд.

До того ж, біопроцесор володіє наступними перевагами:

  • стабільно високий рівень ефективності очищення стічних вод;
  • повна відсутність неприємних запахів і шуму при очищенні господарсько-побутових стоків;
  • енергозберігаючі технології;
  • мінімальні витрати на будівництво;
  • зручність при монтажі біопроцесора;
  • простота і надійність в експлуатації;
  • прийнятні вага та розміри конструкції;
  • екологічність.

Потрібно також відзначити, ще одну безперечну перевагу автономної каналізації – це економність. Біоканалізація обходиться дешевше, ніж оплата послуг спеціалізованого транспорту із вивезення побутових нечистот.

Крім усього іншого, сучасні біопроцесори надзвичайно надійні та зручні в експлуатації. Крім того, для їх обслуговування не потрібна спеціальна техніка та спецперсонал.
Обираючи автономну каналізацію будинку (біоканалізація) – Ви обираєте безпеку, зручність та чистоту для Вас і Вашої родини.

Comments are closed.