Будівництво басейнів під ключ

для незабутнього відпочинку всієї сім’ї

ДОКЛАДНІШЕ...

Надійний захист

для Вашого басейну

з павільйонами
європейської якості

ДОКЛАДНІШЕ...

Сучасні павільйони для басейнів IDEALCOVER

всього за
24 години

ДОКЛАДНІШЕ...

Спа басейни

море позитивних емоцій

та оздоровчий масаж

у вас вдома

ДОКЛАДНІШЕ...

Спа басейни від світових виробників

для комфортного відпочинку
з користю для здоров'я

ДОКЛАДНІШЕ...

Ефективні та надійні

установки біологічної очистки
стічних вод

Bio-CWT

ДОКЛАДНІШЕ...

Системи біологічної
очистки стічних вод

з ефективністю очищення
на рівні 98%

ДОКЛАДНІШЕ...

map-ua
Тетяна
вул.Зернова, 51-А, оф.202 Харків Україна
+38 (067) 310 82 00

Галерея

Новини

26 Тра 2016

Компанія «Албіон Гроуп» є постійним учасником однієї із найбільших міжнародних виставок у галузі інженерного устаткування «Аква-Терм 2016».

27 Тра 2015

Компанія «Албіон Гроуп» постійно розвивається і бере активну участь у заходах галузі.

15 Тра 2015

Зробіть вигідну інвестицію у свій відпочинок, скориставшись унікальними пропозиціями та зниженими цінами.

17 Лют 2015

Презентуємо Вашій увазі новий спецпроект на ринку будівництва басейнів – басейни торгової марки Econ pools (Екон пулс).

Басейни для дачі та будинку: купити басейн у Харкові за вигідними пропозиціями від «Албіон Гроуп»

Сучасні приватні та заміські будинки, дачі та котеджі вирізняються наявністю власного басейну, який є запорукою комфортного та активного відпочинку всієї сім’ї, і крім цього, дозволяє чудово оздоровитися. На сьогоднішній день, облаштувати басейни для дачі та будинку, а також купити басейн у Харкові за вигідними пропозиціями стало ще доступнішим.

Компанія «Албіон Гроуп» – провідна компанія з виробництва басейнів, пропонує купити басейн за доступною ціною в Харкові, а також облаштувати басейни для дачі і будинку, враховуючи усі ваші побажання та задуми.

Використання якісних та надійних матеріалів, а також сучасні технології виробництва, дозволяють виготовляти басейни різних типів, форм і в різних кольорових рішеннях. Завдяки цьому, ви маєте можливість купити басейн у Харкові за вигідною ціною, скориставшись гарячими пропозиціями та акціями компанії.

Компанія «Албіон Гроуп» пропонує облаштувати басейни для дачі, будинку та котеджу різних типів, зокрема, переливні, композитні, скімерні та каркасні басейни.

Басейни для дачі та будинку, їх проектування і виробництво – це один із пріоритетних профілів діяльності нашої компанії.

Крім цього, «Албіон Гроуп» реалізує павільйони, обладнання та аксесуари для басейнів, які захистять ваш басейн та мінімізують додаткові витрати на електроенергію та засоби по догляду за басейном.

У нас ви можете купити гідромасажні басейни від світових виробників, які забезпечать вам гарне самопочуття та оздоровлення, не виходячи із дому. Також ви маєте можливість придбати системи біологічної очистки стічних вод, які є одними з найбільш надійних та ефективних очисних установок на ринку Європи.

Завдяки індивідуальному підходу до клієнта та професіоналізму наших фахівців, ми гарантуємо вам якісне і своєчасне виконання робіт. На всіх етапах будівництва – від підбору моделі до введення басейна в експлуатацію, ми готові надати вам професійну консультацію, виконати якісну установку, а також здійснити сервісне обслуговування. Довірте облаштування басейну для дачі та будинку в Харкові тільки кваліфікованим фахівцям.

Для отримання додаткової інформації про те, як облаштувати басейни для дачі і будинку, а також вигідно купити басейн у Харкові, звертайтесь до представництва компанії «Албіон Гроуп». Наші менеджери проконсультують вас та нададуть всю необхідну інформацію про продукцію і послуги компанії.